Interesujecie się Państwo naszymi produktami, szukacie ogólnych informacji o firmie Sikla lub szukacie osoby kontaktowej? Bezpośredni kontakt z Sikla - nasza infolinia +48 75 64 59 100.

Kierownik Działu Instalacje

Tomasz Malec

Telefon: +48 600 827 911
tmalec@sikla.pl

Inżynier Projektu - Instalacje

Adrian Popławski

Telefon: +48 600 955 769
apoplawski@sikla.pl

Inżynier Projektu - Instalacje

Krzysztof Dziuba

Telefon: +48 600 228 114
kdziuba@sikla.pl

Inżynier Projektu - Instalacje

Karol Kosmowski

Telefon: +48 506 072 035
kkosmowski@sikla.pl

Kierownik Działu Przemysł

Artur Kozera

Telefon: +48 600 827 901
akozera@sikla.pl

Kierownik Biura / Inżynier Projektu Przemysł

Artur Płaczek

Telefon: +48 531 591 603
aplaczek@sikla.pl

Inżynier Projektu Przemysł

Grzegorz Krzywicki

Telefon: +48 608 031 278
gkrzywicki@sikla.pl

Inżynier Projektu Przemysł

Bartosz Baran

Telefon: +48 600 828 871
bbaran@sikla.pl

Inżynier Projektu Przemysł

Paweł Białożyt

Telefon: +48 600 828 194
pbialozyt@sikla.pl