Siconnect -  asortyment produktów do mocowania instalacji użytkowych

Program produktów Siconnect rozciąga się od prostych elementów mocujących, poprzez kompleksowe rozwiązania systemowe, aż po produkty do zastosowań specjalnych. Produkty Siconnect odpowiadają najwyższym wymaganiom w zakresie jakości i oferują prosty oraz szybki montaż, co powoduje ogromną oszczędność czasu.

Dla każdego Państwa projektu opracujemy optymalny sposób mocowania. Ważne: udzielamy  pełnej gwarancji na zaprojektowane przez nas i wykonane przy użyciu naszych produktów systemy mocowań.

Pressix CC

Pressix CC - system montażowy high-speed.

Od profesjonalistów z myślą o profesjonalistach.

Geschäftsfeld Siconnect

Dzięki naszemu systemowi Pressix CC montaż elementów do szyny odbywa się w mgnieniu oka: Wystarczy ustawić element i wcisnąć w szynę główkę śruby lub gwintowany trzpień. Płytka gwintowana  natychmiast blokuje się w profilu szynowym. Element jest teraz bezpiecznie unieruchomiony i nie będzie się przesuwał także w pionowej szynie. Możliwa jest wygodna regulacja pozycji. Wystarczy jeszcze tylko dokręcić śrubę i mocowanie gotowe!

System Pressix CC jest prosty w obsłudze i gwarantuje oszczędność czasu i kosztów.  Przekonajcie się Państwo sami, zapraszamy do obejrzenia naszego spotu reklamowego!