siklasicher. Oto nasze zobowiązanie.
Dla Twojego sukcesu.

Od momentów założenia Firmy Sikla w roku 1967 realizujemy naszą podstawową ideę: być siklasicher* dla naszych klientów.

Mówiąc siklasicher mamy na myśli:

  • bezpieczeństwo produktów
  • niezawodność projektowania
  • bezpieczeństwo dostaw
  • bezpieczną, przyszłą współpracę.

Wyłącznie najbardziej przemyślane rozwiązania satysfakcjonują nas i naszych klientów. Motywacją jest dla nas cel: oferować naszym klientom najbardziej przemyślane i przede wszystkim najbezpieczniejsze produkty oraz usługi, począwszy od planowania, przez logistykę, po montaż naszych modułowych rozwiązań.

Chcemy, aby nasi klienci mogli zawsze na nas polegać, a przede wszystkim, aby czuli się z nami pewnie i bezpiecznie. siklasicher to nasza misja i nasz cel.
„Together we build” wyraża nasze przekonanie, którym żyjemy. Jest częścią naszego DNA. Jedynie wspólnie możemy osiągnąć najlepsze wyniki. Dlatego też, nasz nowy slogan brzmi:

Together we build. siklasicher.

Razem z Wami chcemy kształtować przyszłość

Inhaberfamilie
Dieter Klauß, Isabel Mörtl, Patricia Grüner i Reiner Klauß

To, co zamocujemy, będzie się trzymać

Jako jeden z wiodących specjalistów od systemów mocowań firma Sikla jest kompetentnym parterem w zakresie technicznego wyposażania budynków w mocowania do instalacji użytkowych oraz specjalistą w mocowaniu  instalacji przemysłowych. Produkty Sikla są stosowane w ponad 40 krajach na świecie. W prawie każdym kraju Europy działa nasza własna spółka lub jesteśmy reprezentowani przez partnerów handlowych. Działając na arenie międzynarodowej Grupa Sikla zatrudnia dziś blisko 750 osób. 

Bezpieczeństwo produktów

siklasicher to
bezpieczeństwo produktów

Nasze rozwiązania odgrywają znaczącą rolę w projektach naszych klientów. Wiemy jak wielka odpowiedzialność na nas spoczywa. Dlatego stawiamy na jakość we wszystkich aspektach naszych produktów i systemów. Bez kompromisów.

Dzięki dobrze przemyślanej funkcjonalności, otrzymujesz rozwiązania zorientowane na Twoja potrzeby. Każdy kto pracował z produktami Sikla wie, że nasze rozwiązania są ekonomiczne, proste i intuicyjne, a ich montaż pozwala zaoszczędzić cenny czas, zachowując przy tym najwyższą jakość.

Wszystkie nasze produkty są testowane we współpracy z niezależnymi instytutami badawczymi. Oznacza to, że wybierając produkty, możesz być całkowicie pewien ich niezawodności.