Impressum

Sikla Polska Sp. z o.o.
Ul. Spółdzielcza 55
58-500 Jelenia góra
Telefon 0048 75 64 59 100
e-Mail: biuro@sikla.pl

Prezes Zarządu

Uwe Gärtner

Sąd Rejestrowy

Sąd Rejonowy dla Wrocławia Fabrycznej

Numer w KRS

0000021650

Numer Identyfikacji Podatkowej (NIP)

843-148-63-88

Odpowiedzialność za treść stron

Jako dostawca usług jesteśmy zgodnie z § 7 ust.1 TMG odpowiedzialni za własne treści na tych stronach zgodnie z ogólnymi ustawami. Według §§ 8 do 10 TMG jako dostawca usług nie jesteśmy jednak zobowiązani do nadzorowania przekazanych lub zapisanych obcych informacji, albo do kontrolowania stanów wskazujących na działanie niezgodne z prawem. Nie wyklucza to zobowiązań do usuwania lub blokowania korzystania z informacji zgodnie z ustawami ogólnymi. Związana z tym odpowiedzialność możliwa jest jednak dopiero od momentu przyjęcia do wiadomości konkretnego złamania prawa. W przypadku otrzymania wiadomości o odpowiednim złamaniu prawa niezwłocznie usuniemy te treści.

Odpowiedzialność za linki

Nasza oferta zawiera linki (odnośniki) do zewnętrznych stron internetowych firm trzecich, na których treść nie posiadamy żadnego wpływu. Dlatego nie możemy przejmować odpowiedzialności za obce treści. Za treści stron z odnośników odpowiedzialny jest dostawca lub operator tych stron. Strony z odnośników są sprawdzane pod kątem możliwych złamań prawa w momencie umieszczania na naszych stronach odnośników. W momencie umieszczania linków nie stwierdzono treści niezgodnych z prawem. Stała kontrola treści podlinkowanych stron nie jest możliwa bez konkretnych przesłanek złamania prawa. W przypadku otrzymania wiadomości o złamaniu prawa niezwłocznie usuniemy tego typu linki.

Prawa autorskie

Utworzone przez operatora stron treści i dzieła na tych stronach podlegają niemieckiemu prawu autorskiemu. Kopiowanie, przetwarzanie, rozpowszechnianie i wszelkiego rodzaju wykorzystywanie wykraczające poza granice prawa autorskiego wymagają pisemnej zgody autora lub twórcy. Ściąganie i kopiowanie tych stron jest dozwolone do użytku prywatnego, a nie do komercyjnego. Jeśli treści na tych stronach nie zostały stworzone przez operatora, przestrzegane są prawa autorskie osób trzecich. W szczególności treści osób trzecich są odpowiednio oznaczane. Jeśli mimo to zwrócicie Państwo uwagę na złamanie prawa autorskiego, prosimy o odpowiednią wskazówkę. W przypadku otrzymania wiadomości o złamaniu praw autorskich niezwłocznie usuniemy tego typu treści.