Jakość z systemem

Jako jedna z pierwszych firm w branży już w 1993 roku uzyskaliśmy certyfikat ISO 9001. Zmieniająca się świadomość jakości zwiększa wymagania i ustanawia nowe standardy. Dlatego stale dopasowujemy nasz system zarządzania jakością do rosnących i nowych wymagań i potwierdzamy to odpowiednimi certyfikatami:

ISO 9001

  • Certyfikat ISO 9001 ustala wymagania odnośnie systemu zarządzania jakością w celu umożliwienia dostarczania produktów i usług, które spełniają oczekiwania klientów oraz wymagania prawne. Certyfikaty są wystawiane przez niezależne instytuty..
     

Fabryczna kontrola produktów

  • Fabryczna kontrola produktów to podstawowy wymóg zharmonizowanej specyfikacji technicznej EN 1090-1, dotyczącej producentów stalowych i aluminiowych konstrukcji nośnych. Sprawnie działająca fabryczna kontrola produktów oraz jej certyfikacja i bieżąca kontrola są podstawą umieszczania przez producenta oznaczenia CE na sprzedawanych przez niego elementach nośnych.

Aprobata FM

  • Znany na całym świecie certyfikat FM Approvals informuje m.in. o tym, że dane produkty dla instalacji przeciwpożarowych i gaśniczych spełniają najwyższe wymagania w zakresie jakości i bezpieczeństwa. Warunkiem uzyskania certyfikatu FM są regularne audyty kontrolne w miejscach produkcji.

Certyfikaty VdS

  • Jako producent produktów z certyfikatem VdS regularnie sprawdzamy jakość naszych produktów. Dowodem tego są  certyfikaty wydawane przez  "Fertigungsstätte für VdS-anerkannte Produkte".

LGA tested Quality

  • Produkty oznaczone znakiem "LGA tested Quality" zostały sprawdzone pod kątem przydatności do użycia, instrukcji użytkowania i bezpieczeństwa. To oznaczenie dodatkowo potwierdza, że nadzorowana jest produkcja, fabryczna kontrola produkcji i prawidłowe zastosowanie dokumentacji rysunkowej oraz że są przeprowadzane regularne kontrole produktów.

Pliki do pobrania