Obecność na rynku lokalnym stwarza bliski kontakt z klientami

Firma Sikla Polska Sp. z o.o. powstała w 2001 roku jako jeden z oddziałów międzynarodowego holdingu Sikla.
Na początku 2004 roku siedziba firmy przeniesiona została z północnych regionów Polski do Jeleniej Góry. Od tego momentu datuje się aktywny okres rozwoju Sikla Polska. W tym czasie  firma zdobywała coraz liczniejsze grono klientów, poszerzając z roku na rok swoją ofertę. Aktualną ofertę obejrzeć można w katalogu elektronicznym, zamieszczonym na niniejszej stronie internetowej.
W celu zapewnienia swoim klientom jeszcze lepszych warunków współpracy, w kwietniu 2007 roku firma nasza rozpoczęła budowę własnego obiektu.
Od grudnia 2007 roku zapraszamy wszystkich Państwa do nowej siedziby.

Z naszego magazynu codziennie wysyłane są  przesyłki do klientów mających swoje siedziby i obsługujących  budowy na terenie całego kraju.

Sikla Polska Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 55
58-500 Jelenia Góra
Wyznacz trasę

Telefon: +48 75 64 59 100
biuro@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)

Zbigniew Furmanek

Woj. Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie (Ziel.Góra)

Telefon: +48 608 031 274
zbigniew.furmanek@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)

Paweł Marcinkiewicz

Woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie

Telefon: +48 602 793 099
pawel.marcinkiewicz@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)

Andrzej Ostrowski

Woj. Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie ( Gorzów Wlkp.)

Telefon: +48 608 497 419
andrzej.ostrowski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)

Dariusz Jadowski

Woj. Mazowieckie

Telefon: +48 600 955 771
dariusz.jadowski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)

Rafał Zachwieja

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Telefon: +48 519 580 533
rafal.zachwieja@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (przemysł)


Woj. Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Mazowieckie (część południowa i W-wa)

Telefon: +48 506 072 180

Regionalny Kierownik Sprzedaży (przemysł)

Tomasz Suszczyński

Woj. Mazowieckie (część północna), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie

Telefon: +48 506 104 274
tomasz.suszczynski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (przemysł)

Dariusz Wilisowski

Woj. Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie

Telefon: +48 600 828 015
dariusz.wilisowski@sikla.com

Inżynier Projektu

Krzysztof Dziuba

Telefon: +48 600 228 114
krzysztof.dziuba@sikla.com

Krzysztof Dziuba

Inżynier Projektu

Karol Kosmowski

Telefon: +48 506 072 035
karol.kosmowski@sikla.com

Karol Kosmowski

Kierownik Działu

Tomasz Malec

Telefon: +48 600 827 911
tomasz.malec@sikla.com

Tomasz Malec

Kierownik Działu

Artur Kozera

Telefon: +48 600 827 901
artur.kozera@sikla.com

Inżynier Projektu

Grzegorz Krzywicki

Telefon: +48 608 031 278
grzegorz.krzywicki@sikla.com

Inżynier Projektu

Marek Narkiewicz

Telefon: +48 600 828 871
marek.narkiewicz@sikla.com

marek_narkiewicz_2

Inżynier Projektu

Sebastian Szczygieł

Telefon: +48 508 760 035
sebastian.szczygiel@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)

Michał Wysota

Woj. Łódzkie, Świętokrzyskie

Telefon: +48 507 212 889
michal.wysota@sikla.com


Nasza pozycja na mapie:

Dojazd Sikla Polska Sp. z o.o.  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (przemysł)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (przemysł)  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (przemysł)  Dojazd Inżynier Projektu  Dojazd Inżynier Projektu  Dojazd Kierownik Działu  Dojazd Kierownik Działu  Dojazd Inżynier Projektu  Dojazd Inżynier Projektu  Dojazd Inżynier Projektu  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży (instalacje)