INNOWACYJNE
SYSTEMY MOCUJĄCE

Obecność na rynku lokalnym stwarza bliski kontakt z klientami

Firma Sikla Polska Sp. z o.o. powstała w 2001 roku jako jeden z oddziałów międzynarodowego holdingu Sikla.
Na początku 2004 roku siedziba firmy przeniesiona została z północnych regionów Polski do Jeleniej Góry. Od tego momentu datuje się aktywny okres rozwoju Sikla Polska. W tym czasie  firma zdobywała coraz liczniejsze grono klientów, poszerzając z roku na rok swoją ofertę. Aktualną ofertę obejrzeć można w katalogu elektronicznym, zamieszczonym na niniejszej stronie internetowej.
W celu zapewnienia swoim klientom jeszcze lepszych warunków współpracy, w kwietniu 2007 roku firma nasza rozpoczęła budowę własnego obiektu.
Od grudnia 2007 roku zapraszamy wszystkich Państwa do nowej siedziby.

Z naszego magazynu codziennie wysyłane są  przesyłki do klientów mających swoje siedziby i obsługujących  budowy na terenie całego kraju.

Sikla Polska Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 55
58-500 Jelenia Góra
Wyznacz trasę

Telefon: +48 75 64 59 100
biuro@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie (Ziel.Góra)
Zbigniew Furmanek

Telefon: +48 608 031 274
zfurmanek@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie
Paweł Marcinkiewicz

Telefon: +48 602 793 099
pmarcinkiewicz@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie ( Gorzów Wlkp.)
Andrzej Ostrowski

Telefon: +48 608 497 419
aostrowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie
Dariusz Jadowski

Telefon: +48 600 955 771
djadowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
Rafał Zachwieja

Telefon: +48 519 580 533
rzachwieja@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty przemysłowe

Woj. Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Mazowieckie (część południowa)
Łukasz Oratowski

Telefon: +48 506 072 180
loratowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty przemysłowe

Woj. Mazowieckie (część pólnocna), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie (Koszalin)
Grzegorz Sobolewski

Telefon: +48 506 104 274
gsobolewski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty przemysłowe

Woj. Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie (Szczecin)

Telefon: +48 600 828 015

Project Manager - Obiekty Przemysłowe

Obsługa Biur Projektowych
Wojciech Ludwisiak

Telefon: +48 506 078 153
wludwisiak@sikla.pl


Nasza pozycja na mapie:

Dojazd Sikla Polska Sp. z o.o.  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży   Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Project Manager - Obiekty Przemysłowe