Obecność na rynku lokalnym stwarza bliski kontakt z klientami

Firma Sikla Polska Sp. z o.o. powstała w 2001 roku jako jeden z oddziałów międzynarodowego holdingu Sikla.
Na początku 2004 roku siedziba firmy przeniesiona została z północnych regionów Polski do Jeleniej Góry. Od tego momentu datuje się aktywny okres rozwoju Sikla Polska. W tym czasie  firma zdobywała coraz liczniejsze grono klientów, poszerzając z roku na rok swoją ofertę. Aktualną ofertę obejrzeć można w katalogu elektronicznym, zamieszczonym na niniejszej stronie internetowej.
W celu zapewnienia swoim klientom jeszcze lepszych warunków współpracy, w kwietniu 2007 roku firma nasza rozpoczęła budowę własnego obiektu.
Od grudnia 2007 roku zapraszamy wszystkich Państwa do nowej siedziby.

Z naszego magazynu codziennie wysyłane są  przesyłki do klientów mających swoje siedziby i obsługujących  budowy na terenie całego kraju.

Sikla Polska Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 55
58-500 Jelenia Góra
Wyznacz trasę

Telefon: +48 75 64 59 100
biuro@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Zbigniew Furmanek

Woj. Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie (Ziel.Góra)

Telefon: +48 608 031 274
zbigniew.furmanek@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Paweł Marcinkiewicz

Woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie

Telefon: +48 602 793 099
pawel.marcinkiewicz@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Andrzej Ostrowski

Woj. Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie ( Gorzów Wlkp.)

Telefon: +48 608 497 419
andrzej.ostrowski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dariusz Jadowski

Woj. Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie

Telefon: +48 600 955 771
dariusz.jadowski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Rafał Zachwieja

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Telefon: +48 519 580 533
rafal.zachwieja@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Łukasz Oratowski

Woj. Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Mazowieckie (część południowa i W-wa)

Telefon: +48 506 072 180
lukasz.oratowski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Grzegorz Sobolewski

Woj. Mazowieckie (część pólnocna), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie (Koszalin)

Telefon: +48 506 104 274
grzegorz.sobolewski@sikla.com

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Artur Bachryj

Woj. Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie (Szczecin)

Telefon: +48 600 828 015
artur.bachryj@sikla.com

Inżynier Projektu - Instalacje

Adrian Popławski

Telefon: +48 600 955 769
adrian.poplawski@sikla.com

Inżynier Projektu - Instalacje

Krzysztof Dziuba

Telefon: +48 600 228 114
krzysztof.dziuba@sikla.com

Inżynier Projektu - Instalacje

Karol Kosmowski

Telefon: +48 506 072 035
karol.kosmowski@sikla.com

Kierownik Działu Instalacje

Tomasz Malec

Telefon: +48 600 827 911
tomasz.malec@sikla.com

Kierownik Działu Przemysł

Artur Kozera

Telefon: +48 600 827 901
artur.kozera@sikla.com

Kierownik Biura / Inżynier Projektu Przemysł

Artur Płaczek

Telefon: +48 531 591 603
artur.placzek@sikla.com

Inżynier Projektu Przemysł

Grzegorz Krzywicki

Telefon: +48 608 031 278
grzegorz.krzywicki@sikla.com

Inżynier Projektu Przemysł

Paweł Białożyt

Telefon: +48 600 828 194
pawel.bialozyt@sikla.com


Nasza pozycja na mapie:

Dojazd Sikla Polska Sp. z o.o.  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży   Dojazd Regionalny Kierownik Sprzedaży  Dojazd Inżynier Projektu - Instalacje  Dojazd Inżynier Projektu - Instalacje  Dojazd Inżynier Projektu - Instalacje  Dojazd Kierownik Działu Instalacje  Dojazd Kierownik Działu Przemysł  Dojazd Kierownik Biura / Inżynier Projektu Przemysł  Dojazd Inżynier Projektu Przemysł  Dojazd Inżynier Projektu Przemysł