Interesujecie się Państwo naszymi produktami w zakresie mocowania instalacji we wszelkiego rodzaju obiektach użyteczności publicznej, szukacie szczegółowych informacji o produktach lub szukacie osoby kontaktowej w swoim regionie?

Bezpośredni kontakt z Sikla - nasza infolinia +48 75 64 59 100 lub z podanymi poniżej Regionalnymi Kierownikami Sprzedaży

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Zbigniew Furmanek

Woj. Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie (Ziel.Góra)

Telefon: +48 608 031 274
zfurmanek@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Paweł Marcinkiewicz

Woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie

Telefon: +48 602 793 099
pmarcinkiewicz@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Andrzej Ostrowski

Woj. Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie ( Gorzów Wlkp.)

Telefon: +48 608 497 419
aostrowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Dariusz Jadowski

Woj. Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie

Telefon: +48 600 955 771
djadowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Rafał Zachwieja

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie

Telefon: +48 519 580 533
rzachwieja@sikla.pl

Inżynier Projektu - Instalacje

Adrian Popławski

Telefon: +48 600 955 769
apoplawski@sikla.pl

Inżynier Projektu - Instalacje

Krzysztof Dziuba

Telefon: +48 600 228 114
kdziuba@sikla.pl

Inżynier Projektu - Instalacje

Karol Kosmowski

Telefon: +48 506 072 035
kkosmowski@sikla.pl

Kierownik Działu Instalacje

Tomasz Malec

Telefon: +48 600 827 911
tmalec@sikla.pl

Kierownik Działu Przemysł

Artur Kozera

Telefon: +48 600 827 901
akozera@sikla.pl

Kierownik Biura / Inżynier Projektu Przemysł

Artur Płaczek

Telefon: +48 531 591 603
aplaczek@sikla.pl

Inżynier Projektu Przemysł

Grzegorz Krzywicki

Telefon: +48 608 031 278
gkrzywicki@sikla.pl

Inżynier Projektu Przemysł

Bartosz Baran

Telefon: +48 600 828 871
bbaran@sikla.pl

Inżynier Projektu Przemysł

Paweł Białożyt

Telefon: +48 600 828 194
pbialozyt@sikla.pl


Wyślij wiadomość

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ? Napisz do nas, a niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą.

Wszystkie pola oznaczone * należy obligatoryjnie wypełnić.