INNOWACYJNE
SYSTEMY MOCUJĄCE

Interesujecie się Państwo naszymi produktami, szukacie ogólnych informacji o firmie Sikla lub szukacie osoby kontaktowej? Bezpośredni kontakt z Sikla - nasza infolinia +48 75 64 59 100.

Sikla Polska Sp. z o.o.

ul. Spółdzielcza 55
58-500 Jelenia Góra
Wyznacz trasę

Telefon: +48 75 64 59 100
biuro@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Dolnośląskie, Opolskie, Lubuskie (Ziel.Góra)
Zbigniew Furmanek

Telefon: +48 608 031 274
zfurmanek@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Śląskie, Małopolskie, Podkarpackie
Paweł Marcinkiewicz

Telefon: +48 602 793 099
pmarcinkiewicz@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Wielkopolskie, Kujawsko-Pomorskie, Lubuskie ( Gorzów Wlkp.)
Andrzej Ostrowski

Telefon: +48 608 497 419
aostrowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Mazowieckie, Łódzkie, Świętokrzyskie
Dariusz Jadowski

Telefon: +48 600 955 771
djadowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty użyteczności publicznej

Woj. Zachodniopomorskie, Pomorskie, Warmińsko-Mazurskie
Rafał Zachwieja

Telefon: +48 519 580 533
rzachwieja@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty przemysłowe

Woj. Małopolskie, Podkarpackie, Lubelskie, Świętokrzyskie, Łódzkie, Mazowieckie (część południowa)
Łukasz Oratowski

Telefon: +48 506 072 180
loratowski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty przemysłowe

Woj. Mazowieckie (część pólnocna), Podlaskie, Warmińsko-Mazurskie, Kujawsko-Pomorskie, Pomorskie, Zachodniopomorskie (Koszalin)
Grzegorz Sobolewski

Telefon: +48 506 104 274
gsobolewski@sikla.pl

Regionalny Kierownik Sprzedaży

Obiekty przemysłowe

Woj. Śląskie, Opolskie, Dolnośląskie, Lubuskie, Wielkopolskie, Zachodniopomorskie (Szczecin)

Telefon: +48 600 828 015

Project Manager - Obiekty Przemysłowe

Obsługa Biur Projektowych
Wojciech Ludwisiak

Telefon: +48 506 078 153
wludwisiak@sikla.pl


Wyślij wiadomość

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś ? Napisz do nas, a niezwłocznie zajmiemy się Twoją sprawą.

Wszystkie pola oznaczone * należy obligatoryjnie wypełnić.